KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Affisch 14842001
nr 1484 2001
Affisch
Bernt Carlzon, Art Workshop, 1960-tal, kvinnofigur med blommor, ca 70x50 cm, yttermått inklusive ram: 72x52 cm
Kondition: skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 19:54:10
100 kr
150 kr
300 kr
29 aug
Retro
Läs mer om Retro